Gebruikte anti-diefstal rolcontainer 850x735x1690mm - A-frame, nestbaar
Nestbare metalen anti-diefstal rolcontainer in gebruikte staat. De buitenafmetingen van de container zijn 850x735x1690mm en de binnenafmetingen zijn 820x690x1420mm. De tussenruimte van de bodem tot het legbord is 965mm en de tussenruimte tussen het legbord en het dak is 455mm. Door het A-frame ontwerp van de rolkar is deze nestbaar en zodoende ruimtebesparend in opslag en transport. Het onderstel van de rolcontainer bestaat uit 2 zwenk- en 2 bokwielen. Op deze manier is de karzeer wendbaar en eenvoudig te manoeuvreren. Daarnaast is dit model voorzien van een draadgitter bodem en een legbord. De afmetingen van het raster zijn 50x50mm. Door het maximale draagvermogen van 600kg is deze rolcontainer geschikt voor zware belasting. Een veelzijdige anti-diefstal container, voor een scherpe prijs!
Rolcontainer legborden en accessoires
Het assortiment van Logistiekonline wordt aangevuld met diverse accessoires om de anti-diefstal rolcontainer verder te optimaliseren. Door bijvoorbeeld één of meerdere legborden toe te voegen, creëer je extra verdiepingen en zodoende meer ruimte om goederen te vervoeren of op te slaan. Voor aanvullende bescherming van goederen, kan de rolcontainer worden voorzien van een beschermhoes. Tot slot kan vrijwel ieder model voorzien worden van elk wiel uit ons assortiment. Bekijk daarvoor ons aanbod wielen voor alle mogelijkheden.
Duurzame keuze
LET OP: Dit betreft een gebruikt artikel, alle gebruikte artikelen die wij verkopen zijn 100% functioneel! Echter de foto die wij weergeven op de website staat niet garant voor de hele partij die wij op voorraad hebben. De gebruikte producten die wij verkopen hebben zichtbare gebruikerssporen en er is slijtage zichtbaar. Op basis van onze ruim 40 jaar ervaring sorteren en repareren wij gebruikte artikelen zorgvuldig. Of de optische en technische staat voor jou voldoende is, dat is een persoonlijke interpretatie. Wil je jezelf ervan overtuigen dat deze artikelen voldoen aan je wensen, dan ben je na het telefonisch maken van een afspraak van harte welkom op een van onze vestigingen om het geselecteerde product te bekijken. Bij het online plaatsen van je bestelling ga je akkoord met de staat waarin gebruikte producten verkeren.